31st Jul, 2009

Web Güvenliği E-Dergi Zamanı!

Web Güvenliği Topluluğu’nun yeni projesi: E-Dergi!

Periyodik yayınlanacak dergide, uzmanlar tarafından birbirinden farklı konular kaleme alınacak, web/yazılım güvenliğinde güncel konuların ve teknolojilerin takibi sağlanacaktır. Ücretsiz olarak ve İnternet üzerinden yayımlanacak web güvenliği e-dergisi ile okurlar, web/yazılım güvenliği ana konular hakkında detaylı bilgi ediniyor ve uzman bakış açısı kazanıyor olacaklar.

Tamamen gönüllülük esasına dayanan bu proje; sosyal ve kültürel sorumluluklarını yerine getirmek üzere, paylaşmayı esas almış kişilerin katkılarıyla ilerleyecektir. E-Derginin ilk sayısı çok yakında yayımlanacak, bekleyin…

Responses

seviyesi nasıl olacak?

Merakla bekliyorum,webgüvenliği.org’u sürekli takip ediyorum,bilgilerimi geliştirmemde oldukça faydalı oluyorsunuz,hepinize bu vesile ile teşekkür ediyorum.İstanbul’daki OWASP konferans’larının sürekli Taksimde olmasını istiyorum :D.

Seviye için sanırım orta ve yüksek diyebiliriz, iki seviyede de makaleler var. İlk sayı; araçların, saldırı tekniklerinin, protokollerin analizleri ve web açıklık tarama otomasyonları üzerine oldu.
Teşekkürler Sertaç.

Askerden doner donmez bende yardimci olmak bir kac parca birseyler yazmak istiyorum, 2 aylik bir periyot kaldi onumde bekleyin beni Bedirhan :p

Leave a response

Your response:

Categories