29th Sep, 2014

Bilişim Zirvesi Yeniden Doğuyor – ICT Summit Now ’14

2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim Zirvesi, 2013 yılında yeni bir isim, yeni bir logo, yeni katılımcılar, yeni konu ve konuşmacılarıyla çok yönlü bir değişimin habercisi oldu. Uluslararası kimliğini daha da genişleterek ICT Summit NOW (Yeni Eski Dünya) adını alan zirve, Avrupa, Asya ve Afrika’nın iş ve bilişim profesyonellerinin buluşma merkezi haline geldi.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, bu yıl Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirme amacıyla yepyeni bir konsept sunuyor. Tüm ana sunumların Anadolu Oditoryumu’nda yapılacağı zirvede katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecekler. Aynı zamanda, zirveyi destekleyen firmaların salonlarında birbirinden bağımsız konularda gerçekleşecek seminer, eğitim ve toplantılar sayesinde katılımcılar alanlarında özelleşme imkanı bulacaklar.

Biz de bu etkinliğe OWASP Türkiye’yi temsilen Bünyamin Demir ile katılıyor olacağız.

Başlık: Kelebek Etkisi

İçerik: Yazılımlarda ortaya çıkabilecek ufak hataların ne tür problemlere sebep olabileceği, etkilerinin insan hayatını ne kadar riske atabileceği gibi konular üzerinde durulacak olup güncel örnekler ile Kaos Teorisinin ve Kelebek Etkisinin yazılım güvenliğine modellenmesi konu edilecektir.

Konferans: Bilişim Zirvesi 2014

Yer: Lütfü Kırdar Kongre Merkezi, 30 Eylül, 12:15

Etkinlike ile ilgili detaylara web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.

Categories