5th Jul, 2007

“Web Güvenliği Günlerine” Kesin Kayıtlar

14 Temmuz 2007 tarihinde Gayrettepe’deki Gelişim Platformu binasında (kroki) yapılacak olan Web Güvenliği Günleri için kayıt sayısı beklenenin üzerinde olduğu için durdurulmuştur. Bundan sonraki başvuruları kabul edemeyeceğimizden dolayı üzgünüz. Bizi anlayışla karşılayacağınızı temenni ediyoruz.

Açıkçası bukadar ilginin olacağını tahmin edemeyişimizden orta halli bir etkinlik salonu bulmuştuk. Fakat etkinliğe gösterilmiş olan talebin umulandan fazla olması sebebiyle, aynı zamanda fazla zaman kalmayışıyla yer değişikliğine gidemedik.

Daha önce kaydını yaptıranlara bir onay postası gönderilip 70 kişi ile sınırlandırılacaktır.

Gösterilen ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

Responses

Kayıtları onaylanan 70 kisinin listesine ulasabilir miyiz?

Arkadaşlar rastgele belli sayıda kullanıcıya mail gönderdik ve kesin kayıt istedik. Kendisine mail ulaşamayanlar için çok üzgünüm. Fakat video çekimi olacak büyük ihtimalle bunu hem böyle telafi edebiliriz hemde ön kayıt yapıp kesin kayıda çağıramadıklarımızı bir dahaki etkinlikte en başa alırız.

Ön kayıt yaptırıp mail gönderilemeyenlerin listesi bende mevcut. Bir dahakine kayıt duyurusu yapmadan önce bu arkadaşlara göndereceğim.

Katılımın bukadar çok olacağını biz hatta rakamları sizde görseniz tahmin edemezdiniz. Olan bu tür aksaklıklar için özür dileriz.

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.

Selamlar,

Yaptığınız video çekimi sonrasında bunun için de bir link duyurabilirseniz çok makbule geçer.
Bir sonraki etkinliğe umarım katılabiliriz.
Çok teşekkürler.

cok uzuldum zaten cok gec olmustu yanı gelemedım acıkcası kayıt dahı yaptıramadık .. ins dier semınerde bulususurz ..

Leave a response

Your response:

Categories