28th Apr, 2017

Uygulama Güvenliği Günü 2017 – Sunum Çağrısı

OWASP Türkiye topluluğu tarafından, 31 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Şehir Üniversitesi‘nde beşincisi düzenlenecek “Uygulama Güvenliği Günü” ülkemizde uygulama güvenliği ile ilgili popüler ve anahtar konuların aktarılacağı bir ortam sunmayı amaçlamaktadır. Bu etkinliğe yazılım geliştiricilerinin, bilgi güvenliği profesyonellerinin ve akademisyenlerin katılması hedeflenmektedir. “Uygulama Güvenliği Günü” kapsamında bilgi güvenliği araştırmacıları çalışmalarını ve tecrübelerini paylaşma imkanına sahip olacaklardır.

Etkinlikte sunum yapmak isteyenlerin çalışmalarını anlatan dokümanı kısa öz geçmişleri ile birlikte 12 Mayıs 2017 tarihine kadar appsectr[at]webguvenligi.org adresine e-posta ile ulaştırmaları gerekmektedir. Gönderilecek dokümanlar PDF formatında olmalı ve sunum içeriğini detaylı şekilde anlatmalıdır.

Konferansta yer alacak sunumlar program komitesinin değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir. Etkinlik ile alakalı tüm sorularınız için twitter üzerinden veya appsectr[at]webguvenligi.org adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunum Çağırısı Dokümanı’na bu adresten erişebilirsiniz.

Comments are closed.

Categories